Blanki
Edmunda
Eligiusza
O nas
Kontakt
Zakupy na kredyt
Allegro
Oferta

AQUAPANEL


SYSTEMY PŁYT CEMENTOWYCH AQUAPANEL
AQUAPANEL INDOOR

Rozwinięty przez firmę Knauf USG Systems system płyt cementowych AQUAPANEL® Indoor oferuje architektom i wykonawcom w zastosowaniach wewnętrznych alternatywę do wykonania przegród lub okładzin w tradycyjnej technologii masywnej, zapewniając całkowitą odporność tych elementów na działania wilgoci i umożliwiając montaż na ich powierzchniach ciężkich okładzin – np. z kamienia naturalnego. System AQUAPANEL® Indoor wprowadza nowe korzyści wykonawcze – niewielkie koszty i czas montażu przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii suchej zabudowy w pomieszczeniach mokrych, wilgotnych i suchych. 

AQUAPANEL® Indoor jest materiałem trwałym, tworzącym solidne i trwałe podłoże pod okładziny ścienne, sufitowe w pomieszczeniach takich jak łazienki, prysznice, kuchnie, baseny, sauny, pralnie itp.
Płyty AQUAPANEL® Indoor posiadają właściwości podnoszące izolacyjność akustyczną i ochronę przeciwpożarową przegród.AQUAPNEL FLOOR


Opracowana przez Knauf USG Systems podłogowa płyta cementowa AQUAPANEL® Floor daje inwestorom, architektom i wykonawcom sprawdzoną alternatywę dla metod opartych na mokrych jastrychach, płytach włókno-gipsowych, kartonowo-gipsowych czy wiórowych.
Płyta cementowa AQUAPANEL® Floor jest w 100% odporna na działanie wody i pleśni, stanowi stabilny suchy jastrych, wykonany z cementu. Nadaje się do różnego rodzaju konstrukcji podłóg we wnętrzu budynku.
Stosowana łącznie z systemem suchej podsypki, zapewnia optymalne wykonanie doskonałej i solidnej konstrukcji podłogi.
System podłogowych płyt cementowych AQUAPANEL® Floor nadaje się do stosowania w obszarach suchych i mokrych, w budynkach użyteczności publicznej jak również w obiektach prywatnych. Typowe miejsca zastosowań to podłogi w biurach, szkołach, szpitalach, obiektach o dużej i małej powierzchni, w nowym i starym budownictwie.AQUAPANEL OUTDOOR


Rozwinięty przez Knauf USG System AQUAPANEL® Outdoor, oferuje architektom i wykonawcom alternatywę do tradycyjnej technologii masywnej, w postaci systemu suchej zabudowy do zastosowań zewnętrznych.

AQUAPANEL® Outdoor jest materiałem trwałym, tworzącym solidne i suche podłoże wytrzymujące trudne warunki atmosferyczne takie jak silny wiatr, deszcz, śnieg. 
Płyty cementowe AQUAPANEL Outdoor mogą być wykorzystywane w systemach fasadowych, ścianach, sufitach zewnętrznych.Szczegóły na:

https://knauf.pl/systemy-aquapanel